OTEL AKTİVİTELERİMİZ

Eğlenmek İÇİN tonlarca seçenek!

"Anlatılmaz yaşanır" teriminin en uygun düştüğü bu muhteşem coğrafya, Erozyonun oluşturduğu Peri Bacaları ve inanılmaz görüntülerle herkesi şaşırtan vadileri, insanların inanç uğruna oyarak inşa ettikleri ve günümüze kadar canlılığını koruyabilmiş freskleriyle kaya kiliseleri, canlarını kurtarabilmek amacıyla yerin metrelerce altını -kimi zaman sekiz kat- oyarak yeraltı yerleşim yerleri bugünkü Kapadokya'yı meydana getirir.

(Günübirlik Turlar,Yürüyüş Turları ve Jeep Safari Turları 1618 Sayılı Seyehat Acetaları Kanunu Uyarınca Yetkili Seyahat acentaları tarafından düzenlenmektedir. Bu aktiviteler için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığıdan İşletme belgesine sahip,TÜRSAB üyesi olan Seyehat Acentalarını tercih etmek misafirlerimizin menfaatine olacaktır)

KAPADOKYA BALON TURLARI

Kapadokya nın eşsiz güzelliğini görmenin en iyi yolu Balon Turlarıdır.  Gökte ağır ağır süzülerek bölgenin eşsiz güzelliklerini görme imkanı bulabilirsiniz..Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren balon turu, sizi Kapadokya uygarlığının yürüyerek ulaşamayacağınız en uzak noktalarına kadar götürür.Hotelimiz tur organizasyonlarında ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir.

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Bu turlar minibüs ile rehber eşliğinde yapılan gezilerdir. grup kişi sayısı max. 14 kişidir. Hergün organize edilen bu turlara katılabiilirsiniz. Kapadokya bölgesinde Uçhisar-Ürgüp-Avanos üçgeni içerisinde kalan, Göreme,Uçhisar,Cavusin, Zelve,Avanos,Devrent vadisi gibi yerlerde kiliseler,vadiler, kaya evler ve vadilerde panoramik seyir yapılır. Ihlara vadisinde 2 saatlik yürüyüş yapılır, Vadi içersinde Belisırma köyünde melendiz ırmagı kenarında öğle yemeğinden sonra Selime harabeleri gezisi yapılır.

AT BİNİCİLİK TURLARI

Araçların giremediği patika yollarda vadi uzantılarında, yemyeşil köy bağları arasında gezinirken, bu keşfi at sırtında yapmaya ne dersiniz? Çok iyi bir binici olmanıza gerek yok, hatta bu ilk deneyiminiz olabilir. Uzman rehberimiz size hatta çocuklarınıza liderlik ederken siz de, Kapadokya’nın gizli yollarını keşfetmeye devam edeceksiniz. At turlarına saatlik yada günlük katılabilirsiniz.

YÜRÜYÜŞ TURLARI

Doğanın bizlere sunduğu tüm güzellikleri yakından seyretmek için, onlara dokunmak için, içinde barındırdığı huzuru yaşamak ve doğanın oksijenini solumak için yapılan yürüyüşler, insanoğluna hep yeni keşifler için esin kaynağı olmuştur.Bu güzel tülkemizin her köşesi farklı bir doğal güzelliğe sahip olduğu gibi bazı köşeleri yalnızca bu ülkede mevcuttur ve bunların başında da Kapadokya gelir.

JEEP SAFARİ ATV TURLARI

Kapadokya bölgesinde 2 ila 5 saat olarak gerçekleştirilen turlara katılan misafirlerimiz ,bölgenin en iyi fotoğraf çekilen alanlarında mola vererek,bölgenin doyumsuz güzelliklerini görüntüleme imkanı bulurlar. 4x4 Jeepler ile gerçekleştirilen Jeep Safariye katılan misafirlerimiz Göreme, Paşabağları, Zelve, Uçhisar, Üçgüzeller, Beyaz Vadi, Devrent Vadilerini kapsayan turlara katılırlar.

KAPADOKYA'DA EĞLENCE

Kapadokya’da eğlenip, stres atacağınız, geceleri keyifli vakitler geçirebileceğiniz bazı disko, bar, gece kulübü ile enfes tatların sunulduğu şarap evleri ve eğlence mekanları bulunmaktadırBu eğlence mekanlarında neşeli dakikalar geçirir zamanın nasıl geçtiğini bilemezsiniz. Bölge kültürünü yansıtan bu eğlence yerleri için rezervasyon yaptırılması gereklidir.